زلزله نه ز........ل.............ز..........ل.........ه !!!

بنی آدم اعضای یکدیگرند                              که در آفرینش ز یک گوهرند

چوعضوی به درد آورد روزگار                     دگر عضوها را نباشد قرار

 

چند روزی از زلزله آذربایجان نمیگذره ، از دست دادن انسان هایی که انگار زلزله بهونه ای بود برای پرواز کردنشان.

ز........ل.............ز..........ل.........ه!!

انسان هایی که خودشون رو تو این ماه عزیز شناخته بودند ، انسانهای روزه داری که آنقدر پاک شده بودند که می شد بال پرواز شون رو تویه آسمون دلت احساس کنی ......

انسان هایی که منتظر بودند تا خونه ی دلشون را بتکونند!

ز........ل.............ز..........ل.........ه!! بهونه ای برای پرواز کردن! بهونه ای برای خانه تکانی از این دنیای فانی به سوی دنیایی پایدار....!!

ز........ل.............ز..........ل.........ه!! کلمه ای که شاید نوشتن اش سخت و تکان دهنده باشد.

آمار زلزله چقدر بد شونه های مان را به ل...ر...ز..ه در آورده !!! کودکان چند ماهه و چند ساله ! زنان و مردان خداجویی که آرام آرامیده اند. آرام آرام !! سکوت معنا داری که ز........ل.............ز..........ل.........ه را نیز در ژرفای وجود خویش به آرامی ،  زلزله کرده است........!!

نفس های مان در گیر و دار فریاد کودکی که از خانواده اش جز عروسکی در آغوش چیزی نمانده ، هوا را غلیظ تر کرده است.......!!

 

بغض بهانه ای است برای تر کردن گونه هایمان ، تا که شاید معنای زجه پدری را ، آن هنگام  بفهمیم  که آوارهای خانه را مشت مشت بر سر می ریزد و به دنبال کودک چند ماهه اش نظاره کننگان را به فاتحه ای مهمان!!!!

آه ................!!!

در کنار واژه واژه شدن  سر پناه آوارگان ، واژه ایست بی معنی......!

مرگ ......... آوار ..............  زلزله  نه     ز........ل.............ز..........ل.........ه !!! چیزی نیست که ایمان مردمان غیور ایرانی را بلرزاند...!

چقدر زیبا بود حضور زلزله زدگان در روز قدس  که با شعارهای مــــــــرگ بر آمریکــــــا و مـــــــــرگ بر اسرائیـــــــــــــل ،

زلزله  و ولوله ای در دل صهیونیست ها به پا کردند وصف ناپذیر............!!

چقدر زیبا  بود روز قدسی که همه و همه با حضورشان لبیک گویان حرف امام (ره) و رهبرفرزانه  را سرمه چشمانشان کردند و با عمل به وصیت نامه شهدا ، بلاخص شهید میر رمضان اسماعیل پور که شرط حیات را اینگونه بیان می کند " حرف امام را خون رگهایتان قرار دهید تا حیات داشته باشید " هزار مرتبه لبیک گوی امامشان بودند......!!

 

وچقدر زیباست روز قدس !! روزی که امام (ره) آن را در ایران ....!! نه...!  در استرالیا ، در فرانسه  ...............بله در جهان رهبری و پایه گذاری نمود.

 
زلزله  نه     ز........ل.............ز..........ل.........ه !!!

و چقدر زیباست این همه نوع دوستی ..........!

وچقدر زیباست حضور جهادگران ، امدادگران ، بسیج ، سپاه و همه وهمه در کنار زلزله زدگان . حضور عشق و عشق از ساعات ابتدایی بحران...!

بحرانی که جای  خود را در روز قدس به ایمان ، غیرت و  زندگانی جایگزین نمود............

و چقدر زیباست این همه نوع دوستی ..........!

از کودک و پیر و جوان ، زن و مرد همه وهمه  صد باره برگ زرین سبزی در پرونده خود به ارمغان گذاشتند................

 و چقدر زیباست ایثار مدال آوران جمهوری اسلامی ایران در المپیک 2012 لندن ، همچون قاسم رضایی دارنده مدال وزن 96کیلو گرم کشتی فرنگی که مدال خوش رنگ طلای خود را به زلزله زدگان آذربایجان تقدیم کرد و یا  حمید سوریان ، ورزشکار طلایی کشتی فرنگی که در مراسم تجلیل از او ، با اهدای تمام جوایز خود به زلزله زدگان بار دیگر مدال قهرمانی و جوانمردی را از آن خود کرد. ........!!

آری

کشتی گیران ، جوانمردان ایرانی و همه ایرانیان ، با اقتدا با مولای خود امیرالمومنین ، چون پهلوانان ایران زمین ، چون پوریا ولی کباده ی عشق را صد باره بر روی سر کشاندن........!!

وچه زیباست حضورمولایمان و  امام مان با قلبی آکنده از غم و اندوه در بین آوارگان!

آری

ز........ل.............ز..........ل.........ه ، زلزله است و ایــــــــــــران و ایرانی غیور و حماسه ساز.....

این قدرت اسلام است ، این غیرت ایرانی است و این همت جوانان ایرانی است . جوانانی که دیروز با خون خود ، درخت اسلام را آبیاری کردند و امروز جوانان ایرانی ، با اقتدا به رهبر عزیز انقلاب امام خامنه ای (مدظله ) در کنف امام زمان (عج) ،  جهادی وار در تمامی صحنه ها حضور خواهند داشت و برای سر افرازی ایران اسلامی خواهند کوشید.

/ 3 نظر / 37 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345389961.91

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345389961.87

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1391600794